یکشنبه, 06 اسفند 1402
  • نشست مدیر عامل اتحادیه دهیاری ها با بخشدار و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی بهشهر

  • نشست هم اندیشی مدیر عامل اتحادیه دهیاری ها با بخشدار و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش سرخرود

  • رژه خودرویی دهیاریهای استان مازندران در چهارمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.

  • اتحادیه تعاونی دهیاران مازندران تعاونی برتر استان شد

  • روز ملي تعاون بر تعاونگران ايران اسلامي مبارك باد

با حضور استاندار مازندران از دهیاران منتخب استان مازندران تجلیل شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   


[یکشنبه 15 تیر ماه] [ساعت 14:00]   

به مناسبت 14 تیرماه روز دهیاری ها و شهرداری ها با حضور #استاندار مازندران ،از دهیاران منتخب مازندران به صورت ویدیو کنفرانسی تجلیل شد.
احمد حسین‌زادگان، استاندار مازندران در همایش تجلیل از دهیاران برتر مازندران با بیان اینکه دهیاران، مهم ترین حلقه مدیریت اجرایی کشور هستند، افزود: دهیاری ها در جبهه مقدم مصائب و مشکلات و حلقه واسط بین مردم و دولت هستند و نخستین مطالبه گری های حوزه روستاها را مردم از دهیاران دارند.
وی گفت: خدوم ترین بخش اجرایی کشور به تناسب امکانات، منابع اعتباری و‌ نیروی انسانی دهیاری‌ها هستند.
حسین زادگان تحقق مهاجرت معکوس، دست‌یابی به توسعه و آبادانی، کاهش مشکل پسماند، حل مشکل اشتغال و بازگشت نشاط و امید به مردم را در گرو جدی گرفتن نقش دهیاری ها دانست و اظهار داشت: دهیاری هایی که بتوانند دو ظرفیت مردم و دولت را بهم متصل کنند در پیشبرد امور توفیق می یابند.
استاندار مازندران، افزایش سرمایه های اجتماعی و امید به آینده را مهم ترین اقدام و وظیفه یک مدیر برشمرد و افزود: سرمایه اجتماعی یعنی وفاق و انسجام اجتماعی و دهیاری ها در سنگر نخست ارتقاء سرمایه اجتماعی هستند.
وی یکی از زمینه های ایجاد و تقویت نشاط و امید به آینده را در جوانان دست یابی به شغل دانست و گفت: فقط با اقدامات موثر می توان زمینه خرسندی مردم را فراهم آورد.
استاندار به تجربه ملموس و عملی دهیاری‌ها در موضوع کرونا اشاره کرد و دهیار را مدیریت واحد محلی و رسمی مورد تأیید دولت و ملت بیان کرد و تصریح نمود: ارتقای سرمایه اجتماعی، اولین قدم توسعه کشور است.
حسین‌زادگان با بیان این که اقدامات و خدمات ارزشمندی در زمینه های خدمات زیربنایی و زیرساخت ها در روستاها صورت گرفته است، تاکید کرد: رفاه و اشتغال و امید از مسایلی است که در روستاها کمتر مورد توجه قرار گرفته است و دهیارها می توانند در سایه کار اقتصادی و ارتقاء معیشت روستاییان و ایجاد اشتغال برای جوانان بستر افزایش امید و نشاط را فراهم نمایند و امروز این مهم یک ضرورت است.
استاندار مازندران با اشاره به فراهم بودن بستر فناوری و آی تی در اکثر روستاها و ضرورت پرداختن به کسب و کارهای نو به عنوان یک موضوع اقتصادی مدرن از دهیاران خواست که از این منظر به اقتصاد روستا نگاه کنند و محصولات مختلف روستا را با ایجاد سامانه به معرض معرفی و فروش برسانند.
حسین زادگان به فرصت زراعت چوب و کشت گیاهان دارویی در روستاها به عنوان برنامه سال جاری اشاره کرد و گفت: دهیاران نگذارند بافت های با ارزش با ساخت و سازهای جدید تهدید شوند.
مقام عالی دولت در مازندران، پیشنهاد تشکیل پنج کارگروه اقتصادی، اجتماعی، عمرانی، فرهنگی و سیاسی برای شناخت تهدیدها و فرصت‌های روستاها داد تا از این طریق فعالیت دهیاری‌ها هدفمند و نتیجه بخش شود. در این مراسم با حضور استاندار مازندران، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری از مدیرعامل اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای مازندران، دوازده دهیار منتخب استانی به صورت حضوری و دهیاران منتخب شهرستانی به صورت ویدیو کنفرانسی تجلیل شد.
************************************************************************************************************************ 

 

ارتباط با مدیرعامل-هیئت مدیره

تعاونی ها

پیوندها