یکشنبه, 30 تیر 1398
  • سرپرست جدید اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری معارفه شد

  • نهم اردیبهشت ، روز ملی شوراها گرامی باد.

  • بازدید مدیر عامل اتحادیه دهیاریها جهت بررسی نحوه اجرای طرح هادی روستای گلخیل و میانگله بخش مرکزی نکا

  • اطلاعیه تهیه کتاب های معرفی شده از سوی اداره کل امور روستایی و شوراها

  • 15 مهر ماه رو زملی روستا و عشایر گرامی باد.

اوقات شرعیآمار بازدیدکنندگان

61امروزmod_vvisit_counter
58دیروزmod_vvisit_counter
61این هفتهmod_vvisit_counter
1181هفته گذشتهmod_vvisit_counter
5415این ماهmod_vvisit_counter
8789ماه گذشتهmod_vvisit_counter
1634189کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 7 مهمان حاضر
IP شما: 54.242.193.41
 , 
امروز: 30 تیر 1398
سرپرست جدید اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری معارفه شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران:

سرپرست جدید اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری معارفه شد.

[شنبه7 اردیبهشت ماه] [ساعت14:00]
 
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران و برخی مدیران ستادی؛ خسرو طالبی به عنوان سرپرست اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری معارفه شد.

 

به نقل از روابط عمومی استانداری؛ مهدی رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در جلسه تودیع و معارفه مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، با اشاره به نگرش دولت تدبیر و امید در توجه به روستا ها، گفت: با جهت دهی مناسب؛ پروژه های روستایی از اصول فنی و مهندسی برخوردار شود. 

وی با تاکید بر پیگیری مجدانه مطالبه گری روستاها ، افزود: امیدواریم با این تغییرها و فعالیت ها و پیگیری های مجدانه تر یک حرکت و جهشی حادث شود که نتیجه اش برای مردم ملموس باشد . 

حسن اصغریان رستمی، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری نیز در این نشست با اشاره به این که در بحث سامانه کارآ و تحصیلات اشتغال روستایی، با تلاش همه دست اندرکاران؛ مازندران جز استان های برتر در جذب منابع بود، گفت: با همت و حمایت استاندار مازندران اقدامات خوبی همانند تفکیک زباله از مبدا و بحث مازندران پاک در روستاها صورت گرفت.

گفتنی ست؛ در پایان این جلسه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، ضمن قدردانی از تلاش های حسن اصغریان رستمی، خسرو طالبی به عنوان سرپرست جدید دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری معارفه شد.

 
نهم اردیبهشت ، روز ملی شوراها گرامی باد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   [دوشنبه9 اردیبهشت ماه] [ساعت9:00]
« و امرهم شوری بينهم »
سپاس و ثنای بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم جمهوری اسلامی ايران و در راستای احترام و اکرام به شخصيت و هويت انسان و مردم عزيز ايران نهادی به نام شورای اسلامی در اين کشور شکل گرفت.
مشورت يکی از ارکان مهم سلامت تصميم گيری هاست. بنا به فرمايش پيامبر اعظم (ص) « هيچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترين امور هدايت يافتند».
اين روز با شکوه را به همه ی اعضای محترم شوراها که با وظيفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمايند و با امانت، کفايت، درايت و کياست و حسن سلوک برای نيل به جامعه ی شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمايند تبريک و تهنيت عرض می نماییم. از ايزد منان خدمت رسانی وسيع، اهتمام به سلامت مردم در ابعاد مختلف و توجه به نيازهای اجتماعی جوانان و مناطق محروم و اشخاص بی بضاعت و توجه خاص به خانواده های شهيدان، جانبازان و ايثارگران و همه ی ملت شريف و صديق ايران مسالت داریم.

                               اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران
 
بازدید مدیر عامل اتحادیه دهیاریها جهت بررسی نحوه اجرای طرح هادی روستای گلخیل و میانگله بخش مرکزی نکا مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   
[ یکشنبه 25 فروردین ماه] [ساعت11.30]

در ادامه برنامه های بازدید از روستاهایی که در حال اجرای طرح هادی توسط اتحادیه دهیاریها می باشد مرتضی نوربخش مدیر عامل اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران از نحوه جدول گزاری و کانیوو در قالب طرح هادی روستاهای گله خیل و میانگله بخش مرکزی شهرستان نکا به صورت میدانی بازدید بعمل آورد.


 


 
اطلاعیه تهیه کتاب های معرفی شده از سوی اداره کل امور روستایی و شوراها مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   


[ شنبه 24 آذر ماه] [ساعت13.30]

احتراما نظر به اهمیت و ضرورت آشنایی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی با قوانین و مقررات مربوط به ده و دهیاری و مدیریت بحران و پیرو نامه شماره 86/43/88721 به تاریخ 97/09/06 اداره کل امور روستایی و شوراها ،  خواهشمند است جهت بهره گیری شما دهیاران ،شوراهای اسلامی،مسئولان فنی و مالی از کُتب معرفی شده مطابق پیوست، تعداد و عنوان کتاب مورد نیاز را به این اتحادیه اعلام بفرمایید.
شماره های تماس:

️                                                                        011-33119815-6☎

 لیست عناوین کتاب ها را در ادامه مطلب  ببینید:

 
15 مهر ماه رو زملی روستا و عشایر گرامی باد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   
[یک شنبه 15 مهر ماه] [ساعت13.30]

روستا نزد ایرانیان مفهومی است که تداعی گر معنای صداقت، تلاش، ایمان و راستی بوده و یکی از ارکان استقلال اقتصادی و تقویت توان مالی و پشتوانه سیاسی و امنیتی هر کشوری محسوب می شود. 

روستاییان در سخت ترین ایام دور و نزدیک تاریخ ایران در شمار دلیرترین و رشیدترین مردمان، ایثار و غیرت را معنا کرده اند و بر هیچ کس پوشیده نیست که بسیاری از مفاخر کشور نیز در دامان روستا بالیده اند و از اهالی تاثیرگذار آبادی ایرانند. 
روستاییان پایه‌ها و ریشه‌های اصلی زندگی اجتماعی بوده وهمواره به عنوان جامعه تولیدگر که بارمسئولیت بزرگ تولید کشاورزی و صنایع دستی را بر دوش خود دارند،آنها را می‌شناسیم. 
فرصت های بی نظیر طبیعی و تولیدی روستا در کنار سیاستهای مدبرانه اقتصاد مقاومتی و اقدامات دولت تدبیر و امید، نویدبخش توسعه و رشد پویایی اقتصاد روستاست. 
ضمن تبریک به مناسبت 15 مهر ماه روز ملی روستا و عشایر  و با آرزوی سربلندی و عزت برای همه روستانشینان  این مرز و بوم به ویژه روستائیان پر تلاش استان سرسبز و عزیزمان از همه دهیاران و شوراهای عزیز دعوت می نماییم تا با توجه ویژه به استعدادهای تولیدی و محیطی روستاها، از این فرصت خدادادی حداکثر استفاده را نموده و با تقویت فعالیت های اقتصادی در روستاها حامی بهبود اقتصاد کشور و روستاها باشند.

                                                                 اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 28

ارتباط با مدیرعامل-هیئت مدیره

تعاونی ها

پیوندها