سه شنبه, 02 مرداد 1403
  • نشست مدیر عامل اتحادیه دهیاری ها با بخشدار و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی بهشهر

  • نشست هم اندیشی مدیر عامل اتحادیه دهیاری ها با بخشدار و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش سرخرود

  • رژه خودرویی دهیاریهای استان مازندران در چهارمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.

  • اتحادیه تعاونی دهیاران مازندران تعاونی برتر استان شد

  • روز ملي تعاون بر تعاونگران ايران اسلامي مبارك باد

نشست مدیر عامل اتحادیه دهیاری ها با بخشدار و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی بهشهر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   

[دوشنبه 20 بهمن ماه] [ساعت 13:30]  

در نشستی با حضور مرتضی نوربخش مدیر عامل اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران، مجتبی اسدی کپور چال بخشدار مرکزی شهرستان بهشهر،عباس مصطفوی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی روز دوشنبه 20 بهمن ماه در محل بخشداری مرکزی پیرامون مشکلات و راه کارهای توسعه آتی شرکت تعاونی دهیاریها به منظور خدمت رسانی هرچه بیشتر به روستاهای بخش مرکزی بحث و تبادل نظر گردید.

مدیر عامل اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران در این دیدار به جایگاه و اهمیت شرکت تعاونی دهیاران پرداخت و گفت: اگر اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل افرادی دلسوز، کاردان و پرتلاش باشند قطعاً نتایج ثمر بخش به همراه خواهد داشت و همه دهیاران می توانند با اطمینان خاطر از طریق این شرکت تعاونی مشکلات عمرانی و حتی فرهنگی روستاها را برطرف نمایند.


وی افزود: روستاهای بخش مرکزی باید با تعامل و همکاری فی مابین دهیاری و شرکت تعاونی دهیاران بتوانند در پیشبرد اهداف و خدمت رسانی بیشتر و بهتر به روستاها تلاش نمایند.
مرتضی نوربخش به راه های درآمدزایی شرکت تعاونی در بخش مرکزی اشاره و تأکید کرد: باید با شناسایی بازار کار و صادرات محصولات کشاورزی ،تجمیع اعتبارات دهیاری ها ، برنامه ریزی درست عمرانی در روستاها،شناسایی مشکلات روستاها ، تلاش در جهت رفع آنها، زمینه افزایش درآمد شرکت تعاونی را فراهم نماییم .
 در ادامه نیز مجتبی اسدی کپور چال بخشدار مرکزی بهشهر نیز گزارشی از عملکرد و برنامه های پیش روی  بخش خود را ارائه نمود.در حاشیه این دیدار از مجموعه و فعالیت های شرکت تعاونی بخش مرکزی بهشهر بازدید بعمل آمد .


                                ********************************************


                                ********************************************

 
نشست هم اندیشی مدیر عامل اتحادیه دهیاری ها با بخشدار و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش سرخرود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   

[شنبه14 بهمن ماه] [ساعت 14:17]  

در نشستی با حضور مرتضی نوربخش مدیر عامل اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران، رنجکش بخشدار سرخرود شهرستان محمودآباد،جمشیدی فر مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاری های بخش روز شنبه 18 بهمن ماه در محل بخشداری سرخرود پیرامون مشکلات و راه کارهای توسعه آتی شرکت تعاونی دهیاریها به منظور خدمت رسانی هرچه بیشتر به روستاهای بخش سرخرود بحث و تبادل نظر گردید.

در ابتدای این نشست جمشیدی فر مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریها ضمن تشکر از حضور مدیر عامل اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان و هیئت همراه ایشان، به بیان عملکرد ،برنامه ها و پیشنهادات شرکت پرداخت.
سپس بخشدار سرخرود در این نشست ضمن امیدواری از روند رو به رشد شرکت تعاونی دهیاری ها و برنامه های حمایتی بخشداری از شرکت تعاونی دهیاریها فدیدگاه های خود را بیان نمود.
در پایان مدیر عامل اتحادیه ضمن تقدیر از اهتمام بخشداری سرخرود و شرکت تعاونی دهیاریهای بخش خاطر نشان کرد :دهیاریهای بخش باید با تعامل و همکاری با شرکت تعاونی دهیاران بتوانند در پیشبرد پروژه های عمرانی و اهداف و خدمت رسانی بیش تر و بهتر به روستاها تلاش نمایند.
مقرر شد تا این جلسات به صورت ادواری تشکیل و روند کار مورد بررسی قرار گیرد. 
رژه خودرویی دهیاریهای استان مازندران در چهارمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   
[چهارشنبه14 ماه] [ساعت 14:17]   

در چهارمین روز از دهه مبارک فجرسال 1399، رژه خودرویی با همکاری فرمانداری ها،بخش داری ها و دهیاریهای استان و با تلاش اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران  و اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان از مبدا میدان امام شهرستان ساری تا مقصد میدان 22 بهمن شهرستان گلوگاه برگزار شد.

در این برنامه که ده‌ها خودرو متشکل از نیروهای نظامی، انتظامی،آتش نشانی، بسیجیان و اقشار مختلف مردم بودند با در دست داشتن پرچم‌های سه رنگ کشورمان بار دیگر با آرمان‌های امام(ره) و انقلاب اسلامی تجدید بیعیت کردند.

                               ****************************************

                             
                                  
****************************************

                                  
                                  ****************************************

                                 
                                   ****************************************


                                   ****************************************


                                   ****************************************

 خودروها به مانند زمان ورود امام(ره) در 12 بهمن 57 با در دست داشتن پرچم مقدس وسه رنگ جمهوری اسلامی ایران ، عکس امام خمینی(ره) ، رهبر انقلاب،  روشن کردن چراغ و بوق زدن ممتد برنامه‌های جشن انقلاب را از مرکز به سمت شرق استان آغاز کردند.
 
اتحادیه تعاونی دهیاران مازندران تعاونی برتر استان شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   

 


[پنج شنبه13 شهریور ماه] [ساعت 13:00]   

از مرتضی نوربخش با اهدای تندیس و لوح تقدیر از سوی استاندار مازندران تجلیل شد
مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی مازندران: شرکت تعاونی دهیاران مازندران یکی از شرکت های تعاونی موفق استان بلکه کشور است

 ????در پانزدهمین دوره معرفی تعاونیهای برتر استان مازندران که با حضورحسین زادگان استاندار مازندران ،علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، مدیرکل تعاون، کار و رفاه و اجتماعی استان در سالن اجتماعات استانداری مازندران برگزار گردید از ۲۲ تعاونی برتر استان با اهدای تندیس و لوح تقدیر از سوی استاندار مازندران تجلیل گردید.

???? در این مراسم همچنین از مرتضی نوربخش مدیرعامل اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای مازندران به عنوان   تعاونی برتر  تقدیر شد
???? اصغری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاعه و ترویج فرهنگ تعاون را یکی از دلایل مهم برگزاری پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان برشمرد افزود: در حال حاضر بیش از ۱۵۴ هزار نفر در تعاونی های مازندران شاغل هستند.

????وی با اشاره به اینکه 22 تعاونی برتر مازندران از سوی داوران تهران انتخاب شدند ، افزود: از  این تعداد چند تعاونی هم به عنوان تعاونی برتر ملی انتخاب و به صورت ویدیو کنفرانسی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجلیل می شوند.
????اصغری اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای مازندران را یکی از تعاونی های موفق و فعال در سطح استان برشمرد و ابراز امیدواری کرد با توجه به فعالیت گسترده ای که اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای مازندران دارد یکی از منتخبین تعاونی برتر کشور باشد.

 
روز ملي تعاون بر تعاونگران ايران اسلامي مبارك باد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   
                              
[پنج شنبه 13 شهریور ماه] [ساعت 8:20]

13شهريور ماه كه به نام روز ملي تعاون  نامگذاري شده است بر تلاشگران عرصه تعاون مبارك باد.


روز ملي تعاون، به عنوان احياگر ارزشهاي مبتني بر همبستگي، مشارکت، اتحاد و مسئوليت پذيري اجتماعي است.گسترش فرهنگ تعاون و همكاري علاوه بر شكوفايي جامعه در عرصه هاي مختلف علمي، اجتماعي،‌اقتصادي و سياسي موجب مي‌شود تا افراد در شرايط معنوي به بالندگي دست يابند. ضمن تبريك اين روز اميد است شاهد توسعه بيش از پيش  فرهنگ تعاون در كشور باشيم.
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 31

ارتباط با مدیرعامل-هیئت مدیره

تعاونی ها

پیوندها