سه شنبه, 02 مرداد 1403
  • نشست مدیر عامل اتحادیه دهیاری ها با بخشدار و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی بهشهر

  • نشست هم اندیشی مدیر عامل اتحادیه دهیاری ها با بخشدار و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش سرخرود

  • رژه خودرویی دهیاریهای استان مازندران در چهارمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.

  • اتحادیه تعاونی دهیاران مازندران تعاونی برتر استان شد

  • روز ملي تعاون بر تعاونگران ايران اسلامي مبارك باد

اطلاعیه تهیه کتاب های معرفی شده از سوی اداره کل امور روستایی و شوراها مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   


[ شنبه 24 آذر ماه] [ساعت13.30]

احتراما نظر به اهمیت و ضرورت آشنایی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی با قوانین و مقررات مربوط به ده و دهیاری و مدیریت بحران و پیرو نامه شماره 86/43/88721 به تاریخ 97/09/06 اداره کل امور روستایی و شوراها ،  خواهشمند است جهت بهره گیری شما دهیاران ،شوراهای اسلامی،مسئولان فنی و مالی از کُتب معرفی شده مطابق پیوست، تعداد و عنوان کتاب مورد نیاز را به این اتحادیه اعلام بفرمایید.
شماره های تماس:

️                                                                        011-33119815-6☎

 لیست عناوین کتاب ها را در ادامه مطلب  ببینید:

 
15 مهر ماه رو زملی روستا و عشایر گرامی باد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   
[یک شنبه 15 مهر ماه] [ساعت13.30]

روستا نزد ایرانیان مفهومی است که تداعی گر معنای صداقت، تلاش، ایمان و راستی بوده و یکی از ارکان استقلال اقتصادی و تقویت توان مالی و پشتوانه سیاسی و امنیتی هر کشوری محسوب می شود. 

روستاییان در سخت ترین ایام دور و نزدیک تاریخ ایران در شمار دلیرترین و رشیدترین مردمان، ایثار و غیرت را معنا کرده اند و بر هیچ کس پوشیده نیست که بسیاری از مفاخر کشور نیز در دامان روستا بالیده اند و از اهالی تاثیرگذار آبادی ایرانند. 
روستاییان پایه‌ها و ریشه‌های اصلی زندگی اجتماعی بوده وهمواره به عنوان جامعه تولیدگر که بارمسئولیت بزرگ تولید کشاورزی و صنایع دستی را بر دوش خود دارند،آنها را می‌شناسیم. 
فرصت های بی نظیر طبیعی و تولیدی روستا در کنار سیاستهای مدبرانه اقتصاد مقاومتی و اقدامات دولت تدبیر و امید، نویدبخش توسعه و رشد پویایی اقتصاد روستاست. 
ضمن تبریک به مناسبت 15 مهر ماه روز ملی روستا و عشایر  و با آرزوی سربلندی و عزت برای همه روستانشینان  این مرز و بوم به ویژه روستائیان پر تلاش استان سرسبز و عزیزمان از همه دهیاران و شوراهای عزیز دعوت می نماییم تا با توجه ویژه به استعدادهای تولیدی و محیطی روستاها، از این فرصت خدادادی حداکثر استفاده را نموده و با تقویت فعالیت های اقتصادی در روستاها حامی بهبود اقتصاد کشور و روستاها باشند.

                                                                 اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران

 
تشکیل جلسه هیئت مدیره اتحادیه تعاونی دهیاریهای استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   
[یک شنبه 8 مهر ماه] [ساعت9.30]

جلسه با حضور مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره صبح امروز در محل اتحادیه تعاونی دهیاریهای استان برگزار گردید
.
جلسه با تلاوت قرآن کریم آغاز گردید.مرتضی نوربخش،مدیر عامل ضمن خیرمقدم گویی و تشکر از زحمات اعضای هیئت مدیره،مروری بر مصوبات قبلی هیئت مدیره داشته اند.
و به ارائه گزارش عملکرد و طرح های پیشنهادی و تحقیقات میدانی پیرامون فعالیتهای کنونی اتحادیه پرداختند.
درپایان نیز اعضای هیئت مدیره به بررسی طرح های پیشنهادی ارائه شده توسط مدیر عامل پرداخته و راهکارهای اجرای آن را مورد بررسی قرار داده اند.
 
پیام تبریک مدیر عامل اتحادیه به مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی بهشهر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   

[شنبه 27 مرداد ماه] [ساعت9:15] 

مرتضی نوربخش ولاشدی، مدیر عامل اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران طی پیامی انتخاب شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی بهشهر را به عنوان شرکت تعاونی دهیاری منتخب استان مازندران در نخستین همایش نقش تعاونی های دهیاری در توسعه روستایی را تبریک گفت.

متن پیام:
جناب آقای مهندس سید عباس مصطفوی
ضمن تبریک انتصاب شایسته شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی بهشهر را به عنوان شرکت تعاونی دهیاری منتخب استان مازندران درنخستین همایش نقش تعاونی های دهیاری در توسعه روستایی، از خداوند منان توفیق در خدمت به جامعه روستایی را برایتان آرزومندم.امیدوارم با حضور و تدبیر در امور،شاهد بالندگی بیش از پیش در توسعه جامعه روستایی استان باشیم. لازم به ذکر است شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی بهشهر موفق به انجام فعالیت هایی از قبیل تاسیس گلخانه،اجرای طرح گردشگری،اجرای پروژه های عمرانی،تجمیع حسابداری دهیاریها،تجمیع ناظر فنی دهیاریها و ... می باشد.


 
نخستین همایش نقش تعاونی های دهیاری در توسعه روستایی برگزار شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   [سه شنبه 23 مرداد ماه] [ساعت14:15] 
نخستين همايش نقش تعاوني‏هاي دهياري در توسعه روستايي با حضور سرپرست وزارت تعاون،كار و رفاه اجتماعي و معاونان اين وزارتخانه،
 معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، معاون امور دهياري‏ها و مديران كل اين معاونت، مديران كل دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداري‏ها و مديران منتخب شركت هاي تعاوني دهياري‏ها صبح دوشنبه 22 مرداد در تهران برگزار و از تعاوني هاي برتر نيز تقدير شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‏ها و دهياري‏هاي كشور، دكتر جندقيان معاون امور دهياري‏هاي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‏ها به عنوان رييس كارگروه تخصصي اين همايش طي سخناني ضمن تقدير و تشكر از فعاليت 896 شركت تعاوني دهياري در توسعه روستايي كشور اظهار كرد: در اين همايش سعي بر اين است تا بتوانيم با هم افزايي و هم انديشي و تقريب ديدگاه ها نقش تعاوني‏هاي دهياري در آينده پررنگ تر شود و گام هايي كه باي تحقق اين منظور در نظر داريم را تشريح نماييم.

وي افزود: البته آنچه كه مطلوب است اين است كه ما بتوانيم در آينده نزديك تعداد تعاوني هاي دهياري ها را با حمايت ها قانوني و آموزش هاي لازم و تشويق روستاييان، افزايش دهيم.

معاون امور دهياري‏هاي سازمان شهرداري‏ها و دهياري‏هاي كشور در تشريح مفهوم تعاوني‏هاي دهياري گفت: تعاون سيستم اجتماعي است كه با گردهم آمدن مردم روستايي براي رسيدن به هدف‏هايشان تلاش كنند.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 5 از 31

ارتباط با مدیرعامل-هیئت مدیره

تعاونی ها

پیوندها