یکشنبه, 30 تیر 1398
  • سرپرست جدید اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری معارفه شد

  • نهم اردیبهشت ، روز ملی شوراها گرامی باد.

  • بازدید مدیر عامل اتحادیه دهیاریها جهت بررسی نحوه اجرای طرح هادی روستای گلخیل و میانگله بخش مرکزی نکا

  • اطلاعیه تهیه کتاب های معرفی شده از سوی اداره کل امور روستایی و شوراها

  • 15 مهر ماه رو زملی روستا و عشایر گرامی باد.

اوقات شرعیآمار بازدیدکنندگان

43امروزmod_vvisit_counter
58دیروزmod_vvisit_counter
43این هفتهmod_vvisit_counter
1181هفته گذشتهmod_vvisit_counter
5397این ماهmod_vvisit_counter
8789ماه گذشتهmod_vvisit_counter
1634171کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 15 مهمان حاضر
IP شما: 54.242.193.41
 , 
امروز: 30 تیر 1398
نهم اردیبهشت ، روز ملی شوراها گرامی باد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   [دوشنبه9 اردیبهشت ماه] [ساعت9:00]
« و امرهم شوری بينهم »
سپاس و ثنای بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم جمهوری اسلامی ايران و در راستای احترام و اکرام به شخصيت و هويت انسان و مردم عزيز ايران نهادی به نام شورای اسلامی در اين کشور شکل گرفت.
مشورت يکی از ارکان مهم سلامت تصميم گيری هاست. بنا به فرمايش پيامبر اعظم (ص) « هيچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترين امور هدايت يافتند».
اين روز با شکوه را به همه ی اعضای محترم شوراها که با وظيفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمايند و با امانت، کفايت، درايت و کياست و حسن سلوک برای نيل به جامعه ی شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمايند تبريک و تهنيت عرض می نماییم. از ايزد منان خدمت رسانی وسيع، اهتمام به سلامت مردم در ابعاد مختلف و توجه به نيازهای اجتماعی جوانان و مناطق محروم و اشخاص بی بضاعت و توجه خاص به خانواده های شهيدان، جانبازان و ايثارگران و همه ی ملت شريف و صديق ايران مسالت داریم.

اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران
 
هم اندیشی منطقه ای با حضور بخشداران و مدیران عامل بخش های شهرستان ساری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   

 


[شنبه 5آذر ماه] [ساعت 9:44]

جلسه هم اندیشی و تبادل نظر مدیران عامل شرکتهای تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی ،رودپی شمالی و جنوبی با حضور بخشدار بخش رودپی جنوبی و نماینده بخشدار مرکزی در دفتر اتحادیه دهیاریها برگزار گردید.
در این نشست هم اندیشی منطقه ای فرید صمدایی مدیر عامل اتحادیه دهیاران ضمن خیر مقدم ،هدف از این نشست را ارائه راهکار و تبادل نظر در ارتباط با بهبود عملکرد پس از جداسازی شرکتهای تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی ،رودپی شمالی و جنوبی بیان نموده واذعان نمود که در رابطه با چگونگی تسریع در حل مسائل با وحدت و در یک فضای صمیمی و دوستانه از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم.
در ادامه،شهرام مهدوی بخشدار محترم رودپی جنوبی،راه اندازی شرکت تعاونی دهیاریها را گامی مهم در عرصه مدیریت متمرکز روستاها و ایجاد درآمد پایدار برشمرد و اظهار امیدواری نمود که شرکت تعاونی دهیاریها در ایجاد درآمد پایدار برای روستاهای بخش موثر بوده باشد.
در پایان اعضای جلسه به بیان دیدگاه و نقطه نظرات خویش در راستای تقویت شرکت تعاونی های بخش مورد نظر بیان داشته و تصمیماتی را نیز جهت بهبود عملکرد اتخاذ نمودند.

 
برگزاری چهارمین نشست مشترک اتحادیه های شرکتهای تعاونی مازندران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   


[دوشنبه 18آبان ماه] [ساعت 9:04]

 نشست مشترک تعاون استان با حضور کامران اصغری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، ناصحی مدیرکل اداری و مالی استانداری، اکبری مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون، سیاوش علیزاده معاون امور تعاون، خیرالدین رئیس اتاق تعاون و مدیران اتحادیه های شرکت های تعاونی استان مازندران صبح یکشنبه 17 آبان به میزبانی اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان در باشگاه برق ساری برگزار گردید.

این نشست با هدف هم اندیشی، تدبیر و همچنین تعامل بیشتر اتحادیه ها و ارائه مباحث کارشناسی برای رفع مشکلاتی که در بخش تعاون، وجود دارد برگزار گردید. کامران اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: اتاق تعاون به عنوان سفیر و نماینده اتحادیه های استان شناخته می شود، بنابراین لازم است پویا فکر نموده، و در عملیاتی نمودن برنامه های بخش تعاون کوشا باشد.
وی افزود: نشست مشترک مستمر میان اتحادیه های شرکت های تعاونی در استان، موجب شناخت ظرفیت های موجود، هم افزایی در جهت پیشبرد هرچه بهتر امور و حل مشکلات تعاونی ها و در نهایت ارائه خدمات شایسته به مردم شریف استان خواهد بود.
وی افزود :نگاه استان باید به سمت بخش تعاون تغییر یابد و اعتقادمان بر این است، برای حل مشکلات باید کار میدانی کرد و از کلی گویی پرهیز نمود.
سیاوش علیزاده معاون امور تعاون اداره کل نیز در این نشست طی سخنانی اظهار داشت: مازندران از لحاظ تشکیل تعاونی از استانهای پیشرو می باشد و تشکیل بیش از 13هزار تعاونی و 26 اتحادیه گواه این مهم است.
وی افزود: در بسیاری از کشورها تعاون بخش مهمی از اقتصاد آنان را تشکیل داده است و این نشان از اهمیت تعاون در جهان است.
مدیریت امور تعاون اداره کل خاطرنشان کرد: باید در کنار هم بتوانیم برای توسعه بخش تعاون  گام مهمی برداریم و با این کار به توسعه استان و کشور کمک کنیم.
 گفتنی است در این نشست مباحثی از قبیل مشکلات مالیاتی، بیمه ای، آموزش قوانین، مالیات بر ارزش افزوده توسط طرفین مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است نشست هم اندیشی تعاون استان به صورت ماهانه و با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برگزار می گردد.

 
 
برگزاري سومین دوره آموزشي بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري ویژه دهیاران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   

[یکشنبه 10آبان ماه] [ساعت 10:25]
دوره تخصصی بیمه عمر
توسط مركز آموزش شركت بیمه آرمان با سرپرستی و مدیریت اتحادیه دهیاریهای استان در محل بیمه آرمان سرپرستی شمال کشور برگزار گردید..
 این دوره آموزشی یک روزه با محوریت آموزش کامل مفاهیم بیمه‌ای و بیمه عمر و نحوه فروش آن، آشنایی با فرایند صدور بیمه نامه و پرداخت خسارت، و آموزش تکنیک‌های حرفه‌ای فروش بیمه عمر با حضور بخشی از دهیاران در محل شعبه مرکزی ساری برگزار گردید..
از مزایای شرکت در این دوره می‌توان به آشنایی با بیمه عمر و امکان عقد قرارداد با شرکت‌های بیمه و دریافت کد نمایندگی بیمه عمر بدون نیاز به دفتر کار  اشاره نمود..
دراين دوره آموزشي جناب آقای جان دیری مدرس دوره،آخرين تغييرات و اطلاعات بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري و هم چنين طرح هاي آتي شركت را جهت نمايندگان تدريس و در پايان به سوالات و اشكالات حاضرين پاسخ ارائه نمودند،قابل توجه است که:
این دوره های آموزشی  کاملا به صورت رایگان و برعهده اتحادیه دهیاریهای استان می باشد.دوره آموزشی بعدی بیمه عمر هفته آینده آغاز خواهد گردید. دهیاران گرامی و متقاضیان این دوره می‌توانند جهت هماهنگی با شماره های دفتر اتحادیه 33249907 الی 8 و یا 09118534084  (آقای صمدی فر)تماس حاصل نمایند..
 
رییس جمهور در نشست توسعه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان مازندران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   


[ سه شنبه شنبه 21مهر ماه] [ساعت 9:13]

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی عصر دوشنبه در نشست توسعه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان مازندران، با بیان اینکه در زمینه توسعه کشور وظایفی بر عهده دولت و وظایفی نیز بر عهده کارآفرینان است، گفت: تلاش دولت یازدهم بر این بوده که موانع پیش روی اقتصاد کشور را رفع کرده و هر جا که امکان آن وجود دارد، برای کارآفرینان و بخش خصوصی تسهیلات فراهم کند.
رییس جمهوری در توضیح موانع توسعه پیش روی کشور، اظهار داشت: مانع اول آن بود که پیش‌بینی وضعیت آینده کشور، ناممکن بود و کارآفرین نمی‌دانست که اگر بخواهد سرمایه‌گذاری کند، چه فراز و نشیب‌هایی از جمله در زمینه نرخ تورم پیش روی اوست، لذا تصمیم دولت بر این شد که در عرصه اقتصاد کلان وضعیت روشنی را از آینده اقتصادی پیش روی فعالان اقتصادی قرار دهد و بر همین اساس اعلام کردیم که به دنبال کاهش مستمر نرخ تورم خواهیم بود.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 8 از 28

ارتباط با مدیرعامل-هیئت مدیره

تعاونی ها

پیوندها