سه شنبه, 08 خرداد 1403
  • نشست مدیر عامل اتحادیه دهیاری ها با بخشدار و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی بهشهر

  • نشست هم اندیشی مدیر عامل اتحادیه دهیاری ها با بخشدار و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش سرخرود

  • رژه خودرویی دهیاریهای استان مازندران در چهارمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.

  • اتحادیه تعاونی دهیاران مازندران تعاونی برتر استان شد

  • روز ملي تعاون بر تعاونگران ايران اسلامي مبارك باد

آغاز هفته دولت و سالروز شهادت دولتمردان عمل و اندیشه های سبز، رجایی و باهنر، گرامی باد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   

[یکشنبه 2 شهریور ماه] [ساعت 9:00]   
                                                                                 
           هفته دولت، نمادی از وحدت مردم و دولت بعنوان یکی از افتخارات انقلاب اسلامی است.
 
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداي والامقام دولت و  بويژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد  تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام عظمای ولايت حضرت خامنه ای (مد ظله العالی) ،  از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم.
 
فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حسینی بر تمامی شیعیان جهان تسلیت باد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   [ شنبه 1 شهریور ماه] [ساعت 7:13]

 پیامبر اکرم صلّى اللّه علیه و آله فرمود :

 براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤ منان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود .
ماه محرم از پس ورق های گرد و غبار گرفته ی تقویم خودنمایی می کند. فصلی شگفت از تاریخ آغاز گردیده است. فصلی نو و پرتلاطم. فصلی که با خود یک تاریخ سخن دارد. فصلی که وقتی زاده شد، گرم و سوزان بود هم چون صحرای داغ و تفتیده ی کربلا.

صدای زنگ کاروان کوچک عشق به گوش می رسد. کاروان عشق رهسپار صحرای سوخته ی محرم گشته است. 

لحظه هایی غریب و پر التهاب اند. کاروان آرام آرام رهسپار می شود با صدای زنگ شتران و شیهه اسبان گویی این کاروان نیست که به پیش می رود بلکه این حادثه است که به مرز وقوع خود نزدیک و نزدیک تر می گردد. 

محرم می رود تا اسطوره ای دیگر بیافریند. اسطوره ای برای ایثار و از خودگذشتگی.

محرم می رود تا درهای عشق را به سوی جاودانگی و حیات بگشاید.

محرم می رود تا پذیرای کاروانی از جنس نور باشد. کاروانی به رنگ خورشید. کاروانی از تبار آسمان.

محرم می رود تا پذیرای قامت بلند و جاودان عشق بر بلندای نیزه ها گردد.

محرم می رود تا پذیرای حسین باشد. می رود تا گوش جان بسپارد به ندای «هل من ناصر ینصرنی»

محرم می رود تا قلب تاریخ شود. تا یگانه ی تقویم عشق و عاشقی گردد.

آری محرم، قلمرو حسین و حسینیان است. فرمانروای بی چون و چرای دل های بیدار، دل هایی که با ضرب آهنگ حسین! حسین! تندتر می تپند و همانند خیمه های سوخته دشت کربلا، شعله ور می گردند و خاکستر می شوند و دوباره از دل خاکستر خود، سربر می آورند. 

تو نیز به کاروان محرم بپیوند تا رها شوی تا بریده شوی از جسم زمینی. تا خدایی شوی.

تو نیز آماده شو. دلت را بشوی در چشمه ی زلال محرم و قلبت را آماده ی تجلی نور عشق بساز و عطر تربت کربلا را بر قامت واژگانت بپاس و قافیه ی شعرت را با محرم یکی کن. با قافیه آهنگین یا حسین! یا حسین!

 پاهایت را نیز ورزیده کن. باید گامی برداری به بلندای تاریخ. باید مسیر تجلّی انسانی شدن را بپیمایی. باید خیابان زندگی ات را بالا و پایین بروی تا بدانی محرم اگر نبود انسانیّت می مرد. تا بدانی محرم اگر نبود زیستن همچون لکه ی ننگی بر صفحه ی زندگی من و تو نقش می بست. تا بدانی محرم اگر نبود عشق و عاشقی در ابتذال هوا و هوس زمین غرق می شد.

بشتاب. آنها که شتافته اند و تاخته اند، به مقصد رسیده اند و آنها که مانده اند بر خاک مذلّت نشسته اند. کوله بارت را ببند. توشه ای از جنس شور و عشق با خود بردار. مبادا که با کوله باری از جنس عقل و اندیشه ی زمینی رهسپار گردی. عقل در این راه زمین گیرت می کند و عشق تو را بال و پری می بخشد تا پرواز کنی از بود و هستی خاکی خویش به سوی همیشگی شدن و جاودانه گشتن.

قدری هم آب با خود بردار. نه برای نوشیدن که برای تحفه بردن. تحفه ای برای گل های نوشکفته ی کربلای عشق. برای کودکان عطشان حسین.

بشتاب صدای زنگ کاروان به گوش می رسد...

 
مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی دهیاری های مازندران مدیرعامل نمونه استانی شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   


[یکشنبه 15 تیر ماه] [ساعت 14:30]   

از سوی اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران،
 مرتضی نوربخش مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی دهیاری های مازندران مدیرعامل نمونه استانی شد.
 مرتضی نوربخش مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی دهیاران مازندران به دلیل ارائه خدمات شایسته از جمله صدور کارت شناسایی دهیاران برای نخستین بار در کشور ، طراحی لباس دهیاران، مشاوره حقوقی دهیاران و شرکت های تعاونی دهیاری های بخش،انجام امور بیمه ای از قبیل تکمیل درمان دهیاران ،بیمه مسئولیت مدنی ،بیمه آتش سوزی ساختمان های روستایی برای نخستین بار در کشور سبب شد تا از سوی اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران به عنوان مدیرعامل نمونه اتحادیه شرکت های تعاونی دهیاری های مازندران انتخاب و لوح تقدیر خویش را از استاندار مازندران دریافت کند.
مرتضی نوربخش از سال 88 تا 92 به عنوان مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی نکا با ارائه خدمات مطلوب با شایستگی به مدت سه سال متوالی رتبه برتر استان و در سال 91 رتبه برتر کشور را کسب کرد.
وی از سال 93 تا 96 به عنوان عضو هییت مدیره اتحادیه شرکت های تعاونی دهیاران استان و از سال 96 تاکنون با رای اکثریت به عنوان مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی دهیاران مازندران مشغول فعالیت است.
 اجرای پروژه های طرح هادی، نصب جدول و کانیو، اجرای پروژه آسفالت روستایی ، طراحی و اجرای میادین روستایی ، خط کشی معابر روستایی و رنگ آمیزی جدول و پیاده راه ها با خرید دستگاه خط کشی، مشاوره حقوقی دهیاران و شرکت های تعاونی دهیاری های بخش، انجام امور بیمه ای از قبیل بیمه تکمیل درمان دهیاران، بیمه مسئولیت مدنی ، بیمه آتش سوزی ساختمان های روستایی (اجرا و در دست اقدام )برای نخستین بار در کشور، چاپ پروانه ساختمان روستایی و اوراق طرح سیماک به همراه هولوگرام اختصاصی، صدورکارت شناسایی دهیاران برای نخستین بار در کشور،اجرای طرح پلاک گذاری ماشین آلات کشاورزی در سطح استان با همکاری جهاد کشاورزی استان، اسکان و فراهم ساختن اقامت دهیاران ،شوراهای اسلامی و روستاییان در مشهد مقدس ، طراحی لباس دهیاران برای نخستین بار در کشور، آموزش مدیران عامل و مسئولین مالی دهیاری ها در خصوص مالیات بر ارزش افزوده،برگزاری نمایشگاه دستاوردهای روستایی در سطح استان، مشارکت در اجرای طرح آموزش دهیاران (راه اندازی سامانه ثبت نام الکترونیک آموزش دهیاران) توزیع کتاب های آموزش دهیاران، راه اندازی وبسايت مازند بوم (بوم گردی و گردشگری )راه اندازی وبسايت روستا کالا مازند (عرضه و تقاضای محصولات کشاورزی استان)تهیه و توزیع انواع پرچم های اهتزاز و تشریفات رومیزی ویژه دهیاری ها، فروش برنج محلی به اتحادیه شرکت های تعاونی دهیاری های استان ها از دیگر اقدامات مهندس نوربخش مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی دهیاران مازندران است.
 
با حضور استاندار مازندران از دهیاران منتخب استان مازندران تجلیل شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   


[یکشنبه 15 تیر ماه] [ساعت 14:00]   

به مناسبت 14 تیرماه روز دهیاری ها و شهرداری ها با حضور #استاندار مازندران ،از دهیاران منتخب مازندران به صورت ویدیو کنفرانسی تجلیل شد.
احمد حسین‌زادگان، استاندار مازندران در همایش تجلیل از دهیاران برتر مازندران با بیان اینکه دهیاران، مهم ترین حلقه مدیریت اجرایی کشور هستند، افزود: دهیاری ها در جبهه مقدم مصائب و مشکلات و حلقه واسط بین مردم و دولت هستند و نخستین مطالبه گری های حوزه روستاها را مردم از دهیاران دارند.
وی گفت: خدوم ترین بخش اجرایی کشور به تناسب امکانات، منابع اعتباری و‌ نیروی انسانی دهیاری‌ها هستند.
حسین زادگان تحقق مهاجرت معکوس، دست‌یابی به توسعه و آبادانی، کاهش مشکل پسماند، حل مشکل اشتغال و بازگشت نشاط و امید به مردم را در گرو جدی گرفتن نقش دهیاری ها دانست و اظهار داشت: دهیاری هایی که بتوانند دو ظرفیت مردم و دولت را بهم متصل کنند در پیشبرد امور توفیق می یابند.
استاندار مازندران، افزایش سرمایه های اجتماعی و امید به آینده را مهم ترین اقدام و وظیفه یک مدیر برشمرد و افزود: سرمایه اجتماعی یعنی وفاق و انسجام اجتماعی و دهیاری ها در سنگر نخست ارتقاء سرمایه اجتماعی هستند.
وی یکی از زمینه های ایجاد و تقویت نشاط و امید به آینده را در جوانان دست یابی به شغل دانست و گفت: فقط با اقدامات موثر می توان زمینه خرسندی مردم را فراهم آورد.
استاندار به تجربه ملموس و عملی دهیاری‌ها در موضوع کرونا اشاره کرد و دهیار را مدیریت واحد محلی و رسمی مورد تأیید دولت و ملت بیان کرد و تصریح نمود: ارتقای سرمایه اجتماعی، اولین قدم توسعه کشور است.
حسین‌زادگان با بیان این که اقدامات و خدمات ارزشمندی در زمینه های خدمات زیربنایی و زیرساخت ها در روستاها صورت گرفته است، تاکید کرد: رفاه و اشتغال و امید از مسایلی است که در روستاها کمتر مورد توجه قرار گرفته است و دهیارها می توانند در سایه کار اقتصادی و ارتقاء معیشت روستاییان و ایجاد اشتغال برای جوانان بستر افزایش امید و نشاط را فراهم نمایند و امروز این مهم یک ضرورت است.
استاندار مازندران با اشاره به فراهم بودن بستر فناوری و آی تی در اکثر روستاها و ضرورت پرداختن به کسب و کارهای نو به عنوان یک موضوع اقتصادی مدرن از دهیاران خواست که از این منظر به اقتصاد روستا نگاه کنند و محصولات مختلف روستا را با ایجاد سامانه به معرض معرفی و فروش برسانند.
حسین زادگان به فرصت زراعت چوب و کشت گیاهان دارویی در روستاها به عنوان برنامه سال جاری اشاره کرد و گفت: دهیاران نگذارند بافت های با ارزش با ساخت و سازهای جدید تهدید شوند.
مقام عالی دولت در مازندران، پیشنهاد تشکیل پنج کارگروه اقتصادی، اجتماعی، عمرانی، فرهنگی و سیاسی برای شناخت تهدیدها و فرصت‌های روستاها داد تا از این طریق فعالیت دهیاری‌ها هدفمند و نتیجه بخش شود. در این مراسم با حضور استاندار مازندران، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری از مدیرعامل اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای مازندران، دوازده دهیار منتخب استانی به صورت حضوری و دهیاران منتخب شهرستانی به صورت ویدیو کنفرانسی تجلیل شد.
************************************************************************************************************************ 

 
بازدید مدیر کل امور روستایی و شوراها از دفتر اتحادیه دهیاریهای مازندران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   


[سه شنبه 7 تیر ماه] [ساعت 14:30]   
 
به مناسبت فرا رسیدن هفته دهیار، مهندس طالبی ،مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران به همراه معاونین و کارشناسان مربوطه با حضور در محل دفتراتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان با اعضای هیات مدیره ،مدیرعامل و کارکنان دیداروگفت و گو کردند.
دراین دیدار مدیر کل امور روستایی و شوراها از تلاش ها و فعالیت های چشمگیرمدیرعامل اتحادیه وهمکارانش با توجه به کمبود اعتبارات تقدیر کرد.وی افزود با توجه به ظرفیت و پتانسلی که در اتحادیه وجود دارد انتظار داریم شاهد درخشش و موفقیت بیشتر این اتحادیه در سطح کشور باشیم.
طالبی با اشاره به این که انتظار داریم همه دهیاران استان به طور یکنواخت از ظرفیت ها و خدمات اتحادیه دهیاریهای مازندران بهره مند شوند تصریح کرد اتحادیه دهیاریها نسبت به راه اندازی بازارچه دائمی برای عرضه محصولات روستایی اقدام کند
دراین دیدار مرتضی نوربخش،مدیرعامل اتحادیه نیز با اشاره به این که وجود مهندس طالبی موجب احیا شدن اتحادیه دهیاریها شده است گفت: اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای مازندران نخستین اتحادیه کشور در بحث صدور کارت شناسایی دهیاران می باشد.
نوربخش با اشاره به اینکه دوران مدیریت مهندس طالبی دوران اوج و شکوفایی اتحادیه دهیاریها است افزود: بسیاری از مشکلات اتحادیه با حمایت مهندس طالبی رفع شده است
وی از نوآوری و فعالیت اتحادیه در حوزه های مختلف عمرانی،گردشگری، فرهنگی،آموزشی،بازرگانی و خدماتی خبر داد.

وی تصریح کرد:راه اندازی وب سایت مازند بوم (بوم گردی و گردشگری) و روستا کالا مازند (برای عرضه و تقاضای محصولات کشاورزی و صنایع دستی روستاییان )برگزاری نمایشگاه دائمی نیازمندیهای دهیاران استان،اجرای پروژه های طرح هادی،نصب جدول و کانیوو،طراحی، اجرا و ساخت میادین در سطح روستاها ،انجام امورات بیمه ای(از قبیل بیمه تکمیلی دهیاران، بیمه مسئولیت مدنی، بیمه آتش سوزی ساختمان های روستایی)، اجرای پلاک گذاری ماشین آلات کشاورزی در سطح استان برگزاری نمایشگاه دستاوردهای روستایی سطح استان و مشارکت در آموزش دهیاران را از جمله اقدامات اتحادیه دهیاریهای مازندران عنوان کرد.

                                                           
                                                          **********************************


 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 31

ارتباط با مدیرعامل-هیئت مدیره

تعاونی ها

پیوندها